منوی دسته بندی

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

سئو یک مهارت است که با گذراندن چند ساعت آموزش می توانید فرا بگیرید. اما آنچه که در سئو و بهینه سازی سایت از همه مهمتر است، بحث تجربه و دانش به کار گیری استراتژی سئو است. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید. 

می دانید که برای موفقیت در این راه و رسیدن به رتبه های برتر گوگل بهتر است چندین مهارت در کنار هم داشته باشید. برای مثال تولید محتوا، بهینه سازی سایت، افزایش سرعت سایت، آشنایی با زبان های برنامه نویسی و غیره. رسیدن به تمامی این مهارت ها در مدت کم، تقریبا غیرممکن است و به صرف انرژی زیادی نیاز دارد.

اما فرض کنید که یک تیم متخصص که هریک در یکی از این زمینه ها متخصص است، در کنار شما باشد و مرحله به مرحله شما را راهنمایی کند. در این صورت نه فقط مهارت، که از تجربیات مشاورین نیز استفاده می کنید.

مشاوره-سئو

مشاوره سئو دقیقا شامل چه مواردی است؟

فرض کنید شما می خواهید یک کسب و کار آنلاین در زمینه خدمات دامپزشکی ارائه کنید. قطعا رقیبان زیادی در این حوزه دارید که پیش از شما شروع به کار کرده اند. پس در اولین قدم موفقیت، باید کمی از رقبای خود پیشی بگیرید. برای این کار لازم است تا رقبا را آنالیز کنید. مخاطبان هدف خود را بشناسید. هدف جستجو کاربر را درک کرده و تولید محتوا کنید.

اما همه چیز به تولید محتوا ختم نمی شود. باید یک مسیر درست که اصطلاحا به آن استراتژی سئو گفته می شود را انتخاب کنید. تدوین استراتژی سئو کار ساده ای نیست. در واقع یک استراتژیست از دانش بسیار بالایی برخوردار است و می تواند با آنالیز کسب و کار شما و رقبایتان، راه درست را به شما نشان دهد.